اجاره کارگاه

اجاره کارگاه
اجاره املاک صنعتی مثل خرید مغازه ، اجاره کارگاه ، راه اندازی کارخانه و … یکی از مسائلی است که بیشتر از اجاره‌ی یک ملک مسکونی با حساسیت‌ های خاص روبرو بوده ونکات و قلق هایی وجود دارد که با دانستن آنها بهتر و راحت‌ تر می‌توانید به مشاور املاک مراجعه کنید و موارد مناسب خود را بیابید و قبل از عقد قرار داد با دقت آن ها را بسنجید.
شاید مناطق زیادی وجود داشته باشد که بتوان خانه‌های مسکونی مناسبی در آن‌ها یافته و زندگی کرد؛ اما طبیعتاً درباره‌ی اجاره ملک تجاری و صنعتی نمی‌توان به سادگی هر مغازه‌ یا کارگاهی را انتخاب کرد زیرا حساسیت‌های شغلی از اهمیت زیادی برخوردارند و قبل از اجاره ملک تجاری و صنعتی باید آن‌ها را در نظر گرفت.

سال‌هاست که صنعتگران زیادی به دنبال احداث خط تولید و خرید یا حتی اجاره کارخانه هستند و به همین دلیل این روزها کار تولید بسیار دشوار و مردافکن شده و بسیاری را نیز از میدان به درکرده است، همچنان هر کسی سعی می‌کند در این عرصه بماند و بجنگد.

ازچالش‌هایی که یک تولیدکننده یا صنعتگر برای زنده نگه‌داشتن چرخه تولید ، یا کسب و کار خود دارد , نبود فضای مناسب برای کسب‌وکارش میباشد. بسیار اتفاق می‌افتد که در جریان راه‌اندازی یا احداث واحد صنعتی، به اصطلاح، کار لنگ می‌شود و حتی بسیاری اوقات اتفاق می‌افتد که واحد صنعتی در نیمه‌ های راه متوقف می‌شود. پس برای جلوگیری از این اتفاق، اولین کاری که باید کرد این است که به میزان سرمایه نگاه کرد و یک برآورد هزینه دقیق از کار داشت.

هزینه راه‌اندازی عمدتا شامل هزینه‌های ثابت و هزینه‌ های جاری می‌باشد که معمولا در طرح توجیهی خط تولید محاسبه می‌شود.
در کنار همه این دغدغه‌هایی که این عزیزان برای تولید محصولات و خدمات خود دارند نرخ فزاینده اجاره کارگاه ، سوله یا کارخانه و املاک صنعتی در تهران را نیز می‌توان اضافه کرد.
ازاین‌رو تولیدکنندگان و بازرگانان تلاش دارند تا با اجاره کارگاه یا سوله و انبار با هزینه ی کمتر و ارزان تر در تهران بخشی از مشکلات و هزینه‌های خود را کاهش دهند.
متاسفانه رهن و اجاره کارگاه و سوله و واحدهای تجاری بزرگ ‌متراژ در ماه‌ های اخیر همسو با افزایش اجاره ‌بهای واحدهای مسکونی افزایش یافت.
اما در این بین میتوان برای خرید یا اجاره سوله برای ایجاد کارگاه و تولیدی ، به سراغ سوله های ارزان رفت .

در میان گونه های متنوعی از سوله های تولیدی در کشور ، سوله خرپایی یکی از مورد استقبال ترین سوله ها در این صنعت می باشد که به دلیل امکانات زیاد و متنوعی که دارد ، امکان ساخت و استفاده از آن ها در انواع صنعت ها و کاربری ها ایجاد شده است.

سازه های فضایی ( خرپا ) برای مقاصد صنعتی و غیر صنعتی شامل
اجاره کارگاه ساخت و تولید ، کارخانجات تولید با جرثقیل های سقفی ، سالن های ورزشگاهی ، تالار و نمایشگاهها ، ساختمانی و طبقاتی ، آشیانه های بزرگ تعمیر و نگهداری هواپیما ، ابر سازه ها و پل های بزرگ ، سقف بزرگ استادیوم ورزشی ، خطوط انتقال برق و برج ها ، سازه های وسایل شهربازی و …میباشد.
منظور از سوله های سبک سوله های خرپایی و منظور از سوله های سنگین سوله های تیرورقی می باشند.

املاک صنعتی هیراد با برترین برند املاک صنعتی با بیش از ۲۰ سال تجربه، با کادری مجرب و فایلینگ قوی جهت خرید ،فروش ، رهن و اجاره کارخانه، کارگاه ، سوله ، انبار ، دفتر اداری و…آماده مشاوره و تنظیم عقد قراداد با شما مشتریان محترم می باشد.

راههای ارتباطی ما :

www.Amlakhirad.com ، www.Hiradmelk.com

شماره تماس کارشناسان هیراد:

۶۶۸۱۱۶۰۰-۰۹۱۲۱۵۱۵۶۸۸

اشتراک این نوشته