خرید و فروش سالن و سوله

خریدو فروش سالن و سوله

خرید و فروش سالن و سوله

برای خرید سوله نو خریدار به شرکتهای سوله سازی ساخت سوله را سفارش داده و سوله بر اساس سفارش مشتری و نوع نیازش ساخته می شود.

در اولین نکته باید مشخص شود که ملکی که قرار است خریداری شود، آیا دارای سند رسمی می باشد یا فاقد سند رسمی است؟ در خصوص خرید و فروش بسیاری از املاکی که در شهرهای کوچک یا حاشیه شهرهای بزرگ یا شهرهای شمالی وجود دارد، نکته مهم این است که با وجود یک سند مادر برای یک زمین بزرگ اما در تبدیل این زمین به قطعات کوچکتر، این قطعات به صورت قولنامه‌ای یا وکالتی معامله شده و خبری از سند رسمی در میان نیست.
در خرید و فروش سالن و سوله باید اطلاعاتی در مورد سوله، اجزا تشکیل دهنده ، مزایای سوله نسبت به سازه های دیگر و قیمت نهایی سوله داشته باشیم تا بتوانیم خرید مقرون به صرفه ای کنیم
سوله ها را می توان در مصارف صنعتی , کشاورزی , دامداری ها , نمایشگاه ها , تعمیرگاه ها , انبار ها و .. استفاده کرد و همانطور هم که قبلا گفته شد عمده کاربرد آن ها مربوط به ساختمان های صنعتی است .
مراحل ساخت انواع سوله صنعتی و غیر صنعتی تا حد زیادی شبیه به هم است و تنها در جزئیات با یکدیگر متفاوت هستند , سوله های مقاوم و باکیفیت صنعتی را می توان به روش های متفاوتی ساخت اما عمده روشی که در ساخت سوله های قدرتمند صنعتی به کار گرفته می شود روش خرپایی است .

خرید و فروش سالن و سوله

خرید و فروش سالن و سوله


مراحل ساخت انواع سوله معمولا شامل سه مرحله ی طراحی سوله ,ساخت سوله و نصب سوله است که لازم است در هریک از این مراحل دقت زیادی به خرج داده شود چرا که هر کدام از این مراحل تاثیر زیادی در استحکام و مقاومت سازه ها دارد پس سازنده بایستی مهارت و دانش کافی را داشته باشد.
سازنده ای که اقدام به ساخت سالن یا سوله می نماید باید با علم روز سوله سازی آشنایی کامل داشته باشد و در ساخت هریک از سازه ها مهارت و تجربه کافی را هم داشته باشد در غیر اینصورت سازه ی ساخته شده کیفیت و دوام کافی را نخواهد داشت و همین مساله هم موجب می شود تا طول عمر سازه به شدت کاهش یابد و مالک در خرید و فروش سالن و سوله نیز ممکن است دچار مشکل شود. عمده متریالی که در ساخت سوله های سبک به کار گرفته می شود پروفیل است , پروفیل هایی که در ساخت سوله سبک مورد استفاده قرار گرفته می شود دارای وزن پایینی هستند از این وزن نهایی سازه هم تا حد زیادی کاهش می یابد .
قیمت سوله سبک به دلیل وزن بسیار پایینی که دارد ارزان و مقرون به صرفه است و عمدتا افرادی که به دنبال خرید و فروش سالن و سوله هستند به دلیل قیمت سوله سبک اقدام به خرید این نوع سازه ها می نمایند .
نه تنها قیمت سوله سبک از مزایای این نوع سوله ها به شمار می رود بلکه این سازه ها دارای مزایا و قابلیت های دیگری هم هستند مثل نصب آسان آن ها ,سوله های سبک را می توان در مدت زمان کوتاهی نصب کرد , نصب سوله سبک بسیار آسان است و با سرعت زیادی هم آماده نصب و بهره برداری می شوند . نحوه نصب در قیمت خرید و فروش سالن و سوله هم تاثیر گذار است چرا که با صرف هزینه اندکی می توان این نوع سوله ها را نصب کرد .
البته در تعیین قیمت سوله سبک عوامل متعددی نقش دارند که یکی از آن ها وزن سوله است , به طور کلی در صورتی که وزن سوله کاهش یابد قیمت سازه هم کاهش خواهد داشت . یکی دیگر از فاکتورهای تاثیر گذار در قیمت گذاری خرید و فروش سالن و سوله کیفیت مواد مورد استفاده در اجزای آن ها می باشد.
ابعاد و اندازه سوله هم که میدانید , عمدتا با افزایش اندازه طول و عرض سوله قیمت ها هم افزایش می یابد.

املاک صنعتی هیراد با برترین برند املاک صنعتی با بیش از ۲۰ سال تجربه، با کادری مجرب و فایلینگ قوی جهت خرید ،فروش ، رهن و اجاره کارخانه، کارگاه ، سوله ، انبار ، دفتر اداری و…آماده مشاوره و تنظیم عقد قراداد با شما مشتریان محترم می باشد.

راههای ارتباطی ما :

www.Amlakhirad.com ، www.Hiradmelk.com

شماره تماس کارشناسان هیراد:

۶۶۸۱۱۶۰۰-۰۹۱۲۱۵۱۵۶۸۸

اشتراک این نوشته