مشاور املاک صنعتی غرب تهران

مشاور املاک صنعتی غرب تهران

مشاور املاک صنعتی غرب تهران
یکی از مهمترین وظایف مشاورین املاک توازن قیمت ملک است ، مشاور املاک موفق مشاوری است که قیمت معامله ملک را متعادل قیمت منطقه جهت خریدار و مالک فراهم نماید به طوری که طرفین معامله متضرر نشوند و معامله توام با رضایت حاصل گردد.
مشاور املاک همواره تلاش کرده است تا زمینه سود را برای همه طرفهای درگیر در معاملات ملک و مسکن و … به وسیله تسهیل گردش اطلاعات فراهم سازد. پشتوانه فعالیت مشاور املاک اعتماد کاربران و سالها تجربه در این امر است. بدترین کار در مشاوره اين است که بدون اينکه از احساسات و تفکرات مشتری اطلاعی کسب کرده باشيد شروع به صحبت و رهنمود بکنيد،
بنابراين مشاور خوب هميشه اول شنونده خوبی است. بگذاريد مشتريان حتی از مشکلات بازار املاک، گله و شکايت بکنند اما هيچ گاه حرف آن ها را قطع نکنيد .

املاک صنعتی هیراد در زمینه ی راهنمایی و چگونگی راهنمایی در فروش ملک و آماده سازی املاک صنعتی یا سرمایه گذاری در این زمینه  و خرید و فروش کارگاه و کارخانه و دفاتر اداری و زمین و… به شما کمک کرده و جزو یکی از برترین مشاور املاک صنعتی غرب تهران میباشد.
حوزه املاک صنعتی به دلیل ناشناحته بودن برای اکثر افراد جامعه مغفول مانده و کمتر به آن پرداخته شده است.اما وجود شهرک های صنعتی در اطراف تهران مانند شهرک صنعتی پرند،شهرک صنعتی عباس آباد و جاده مخصوص کرج تا حدودی باعث شده که رونق در حوزه املاک صنعتی گسترش یافته و بر تعداد مشاور املاک صنعتی غرب تهران افزوده شود ،باید متذکر شد که حرفه ی مشاور املاک هر روز در حال تغییر است ، اما کیفیت کار متخصصان این حرفه تغییری نکرده است .
جزئیات کار مانند تکنولوژی در حال پیشرفت ممکن است تغییر کند ولی مهارت های اساسی کار همیشه یکسان هستند  و فرقی نمیکند که مشاور املاک صنعتی غرب تهران باشد یا شرق یا هر منطقه ی دیگری و یا در زمینه ی خرید و فروش باشد یا رهن و اجاره و غیره…
اساس کار یکی است ،پیگیری مشتری یکی از این مباحث مهمی است که مشاوران املاک در آن ناموفق عمل می کنند.اگر شما نمی خواهید اطلاعات مشتریانی که جذب کرده اید و تا آخر کار با او بوده اید ،را بگیرید، هرگز یک مجری عالی نخواهید شد.تا آخر کار بودن با یک مشتری و انجام معامله ، برای ایجاد یک خط ارتباطی استوار و عمیق و تداوم کسب و کار خود بسیار مهم است.
این بدان معنا است که شما نیاز به یک سیستمی دارید تا اطمینان حاصل کنید هیچ چیز از قلم نیفتاده یا فراموش نشده است.
حداقل اطلاعات مشتریان بالقوه باید دریک مکان نگهداری شوند. که شامل

مشاور املاک صنعتی غرب تهران

مشاور املاک صنعتی غرب تهران

• نام شخص
• اطلاعات تماس
• در مورد چه اموالی به شما مراجعه کرده اند.
• آیا آنها خریدار هستند یا فروشنده یا هر دو .
• اگر خریدار هستند به دنبال چه ملکی و در کدام منطقه می گردند.
اگر شما تمام اطلاعات مورد نیاز را در اختیار ندارید، از تماس دوباره با آنها برای کسب اطلاعات بیشتر هراسی به دل راه ندهید. و حتی اگر اطلاعات مورد نیاز را دارید ، مرتباً به ارتباطات خود ادامه دهید تا مطمئن شوید که آنها تا پایان مسیر با شما هستند. نگران این نباشید که شما برای آنها مزاحمت ایجاد می کنید در عوض نگران این باشید که شما را فراموش کنند .
از مشتریان خود بپرسید که چه چیزی را در نظر دارند.معمولاً این امر برای مشاور املاکان تازه کار یک مشکل بزرگ است ،این کار همیشه آسان نیست، اما شما مجبور ید برای تماس با آنها سوالاتی را بپرسید. درباره نحوه فروش ، قرار ملاقات ،اینکه دقیقا چه نوع ملکی را میخواهند؟سوالات را با جزییات بپرسید ،منتظر این نباشید که مردم به شما زنگ بزنند ، مشتریان آمادگی خود را اعلام کنند یا اینکه خریداران به شما بگویند این ملک را می خواهند . مستقیماً از مشتری خود بپرسید ، این همان ملکی است، که شما می خواهید؟” یا همان چیزیست که به دنبالش بودید؟
حالا به راحتی میتوانید با مشتری خود ارتباط گرفته و او را راهنمایی کنید.

املاک صنعتی هیراد با برترین برند املاک صنعتی با بیش از ۲۰ سال تجربه، با کادری مجرب و فایلینگ قوی جهت خرید ،فروش ، رهن و اجاره کارخانه، کارگاه ، سوله ، انبار ، دفتر اداری و…آماده مشاوره و تنظیم عقد قراداد با شما مشتریان محترم می باشد.

راههای ارتباطی ما :

www.Amlakhirad.com ، www.Hiradmelk.com

شماره تماس کارشناسان هیراد:

۶۶۸۱۱۶۰۰-۰۹۱۲۱۵۱۵۶۸۸

اشتراک این نوشته